kaip padidinti pardavimus internete

3 Lengvi būdai kaip padidinti verslo pardavimus internete

XXI a. sužinoti kaip padidinti savo verslo pardavimus internetinėje erdvėje gali kiekvienas. Nuo vaiko iki senjoro. Tad šiandien pasidalinsime kaip jūs savo verslo galite padidinti pardavimų galią.

1. Atsirask internete

kaip padidinti pardavimus internete

Dažnai net nepagalvojame, kad norint didinti pardavimus internete, reikia būti internete ar bent žinoti kaip susikurti internetinę svetainę. Tai padės padidinti pardavimus ir užtikrinti jūsų vietą internetinėje erdvėje.

“Kaip atsirasti internete” starter pack:

1. Facebook puslapis

Tam, kad atsirasti internete reikia žinoti kur dažniausiai žmonės lankosi. Pagal pasaulio statistiką vidutinis žmogus ką tik atsikėlęs praleidžia vidutiniškai 20 minučių Facebook platformoje. Jeigu žmonės tik atsikėlę ateina į Facebook, tai kiek jie kartų apsilanko per dieną?

2. Internetinė svetainė ar El. parduotuvė

Kad jus žmonės rastų Google paieškoje, jums reikia internetinės svetainės. Ją nesudėtingai galite susikurti patys arba jeigu norite sutaupyti savo brangaus laiko galite kreiptis į mus – Marijus Coding. Spauskite čia ir užpildykite svetainės kūrimo formą

2. Reklama

Padidinti pardavimus gali internetinė reklama. Google Ads, Facebook Ads, užsakomieji straipsniai, nuomonės formuotojų reklama. Viena iš pigiausių yra facebook reklama, o brangiausių – užsakomieji straipsniai ir nuomonės formuotojų reklama.

3. “Šalta” komunikacija soc. medijose

Nemokamas būdas ir mažiausiai veiksmingas (iš šių trijų) yra šalta komunikacija (skambučiai ar žinutės). Surinkti tekstą ar išmokti kalbą ir visiems potencialiems klientams sakyti tą patį. 4.8% – toks procentas žmonių sutiks pirkti jūsų paslaugą ar prekę

Scroll to Top